Zapewnienie dostępności w Urzędzie Miejskim w Bornem Sulinowie

Zapewnienie dostępności w Urzędzie Miejskim w Bornem Sulinowie

Zapraszamy do złożenia oferty w postępowaniu o zamówienie publiczne na wykonanie poniżej opisanego zadania: „Doradcze wsparcie Gminy Borne Sulinowo w działaniach obejmujących realizację przedsięwzięcia grantowego pod nazwą: Zapewnienie dostępności w Urzędzie Miejskim w Bornem Sulinowie”.

Celem zadania jest doradcze wsparcie Gminy Borne Sulinowo w działaniach obejmujących realizację przedsięwzięcia grantowego pod

Nowa świetlica wiejska w Silnowie

Nowa świetlica wiejska w Silnowie

Miło nam poinformować, że w dniu 9 listopada br. nowo wyremontowany budynek świetlicy wiejskiej w Silnowie został przekazany właścicielowi – Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie. Tym samym przebudowa obiektu po byłej restauracji na świetlicę wiejską została zakończona.

Już wkrótce placówka wznowi swą działalność w nowej odsłonie i znacznie bardziej

Obchody Narodowego Dnia Niepodległości

Obchody Narodowego Dnia Niepodległości
 
11 listopada, z udziałem mieszkańców gminy Borne Sulinowo, ale także przyjezdnych osób, obchodziliśmy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Obchody Dnia Niepodległości zainaugurowała msza św. odprawiona przez proboszcza parafii pw. św. Brata Alberta w Bornem Sulinowie, ks. Jerzego Stadnika.
 
Następnie przedstawiciele lokalnego samorządu, Rady Miejskiej, jednostek organizacyjnych, organizacji

„Niepodległość usłana pieśnią i wierszem”

„Niepodległość usłana pieśnią i wierszem”

10 listopada uczniowie naszej szkoły uczcili 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości spektaklem artystycznym „Niepodległość usłana pieśnią i wierszem”. Wieczorna uroczystość zgromadziła w sali wiejskiej w Łubowie zaproszonych gości oraz rodziców i okolicznych mieszkańców.

Z całego serca dziękujemy wszystkim gościom za udział w patriotycznym wydarzeniu. Państwa obecność podniosła rangę uroczystości