Pasowanie na ucznia w SP Łubowo

Pasowanie na ucznia w SP Łubowo

19 października 2022 r. odbyła  się w Szkole Podstawowej im. Pierwszych Osadników w Łubowie uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały  w poczet uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować.

Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły Panią Luizę Kostrubiec. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje

obowiązki. Oczywiście nie obyło się bez gromkich braw ze strony dumnych rodziców i kolegów z klas starszych. Na zakończenie bohaterowie uroczystości otrzymali życzenia i upominki od samorządu uczniowskiego, klas 0, 2 i 3, Rady Rodziców, z Urzędu Miasta i Gminy w Bornem Sulinowie, dyplomy pasowania na ucznia od wychowawczyni i słodkości od rodziców, za które serdecznie dziękują.

Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

 

Print Friendly, PDF & Email