Pingpongistki z Silnowa najlepsze w powiecie

W dniu 17 listopada 2016r., w Turowie, rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt w ramach Gimnazjady. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Szczecinku i ZS w Turowie. Gminę Borne Sulinowo reprezentowały drużyny z Publicznego Gimnazjum w Silnowie oraz Zespołu Szkół w Bornem Sulinowie.

Znakomity występ zanotowały zawodniczki Gimnazjum w Silnowie – Anna Kubicka i Simona Jagiełło, które okazały się najlepsze spośród 9. drużyn powiatu szczecineckiego. Dla Ani Kubickiej jest to już szósty złoty medal w zawodach tej rangi na przestrzeni ostatnich siedmiu lat (wcześniej SP Juchowo). Drużyna z Silnowa będzie reprezentowała nasz powiat w zawodach regionalnych.

Dobry występ zanotowały również drużyny chłopców z naszej gminy. Spośród 12 drużyn powiatu wysokie 4 miejsce zajęła drużyna Gimnazjum Silnowo w składzie: Adrian Sokołowski, Marcin Cybul. Miejsca 5-6 zajęły drużyny I i II z Bornego Sulinowa w składach: Alan Hołubek, Michał Polewczyk oraz Eryk Hołubek i Mateusz Titow(opiekun Pan Dariusz Palicki).