ZWYCIĘSTWO SENIORÓW „PIONIERA 95” BORNE SULINOWO

Po przerwie spowodowanej zawieszeniem rozgrywek zainaugurowali swoje rozgrywki seniorzy „Pioniera 95” Borne Sulinowo w grupie 10 A Klasy „KEEZA”. Dużą niewiadomą była forma naszych zawodników, a doszło do spotkania na szczycie naszej grupy. Spotkały się drużyny z 3 i 4 miejsca: gospodarz „Pionier 95” Borne Sulinowo, a przeciwnikiem był zespół Santos Kłębowiec. Spotkanie okazało się zaciętym, pełnym emocji meczem, gdzie bardzo zmieniały się nastroje i następowały częste zmiany akcji. Na prowadzenie wyszła drużyna gości, co jeszcze bardziej zmotywowało gospodarzy. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Łacnego pokazała charakter i mimo straty bramki oraz kontroli nad meczem w pierwszych minutach, zachowała zimną krew. Zareagowała właściwie i z dużą konsekwencją dążyła w realizacji swoich założeń taktycznych doprowadzając do przerwy do stanu 1: 1. Po przerwie udokumentowała przewagę dwoma bramkami i mimo prób i szans na zdobycie kolejnych bramek zarówno dla gospodarzy, jak i gości mecz zakończył się wynikiem 3 : 1 dla drużyny „Pionier 95”.

Zarząd „Pionier 95” oraz trener dziękują zawodnikom za zaangażowanie i tak liczną obecność na tym meczu, co spowodowało możliwość właściwej reakcji na wydarzenia boiskowe. Było to bardzo istotne zwycięstwo w kontekście dalszej rywalizacji o czołowe miejsca w lidze.

Zdobywcy bramek dla „Pioniera 95”: Mateusz Pawłowski, Maciej Górniak, Jakub Łacny.

Tekst: Dariusz Palicki

Od lewej stoją: trener Dariusz Łacny, prezes Tadeusz Kłoss, Adrian Kuzio Michał Polewczyk, Maciej Górniak, Bartosz Drab, Kamil Sobol, Paweł Szóstak, Kornel Henkiel, Jakub Kłoss, opieka medyczna Stanisław Pasek.
W dolnym rzędzie od lewej: Eryk Hołubek, Marek Nagibor, Tomasz Wodzyński, Sławomir Petrowicz, Przemysław Gajewski – kapitan, Kamil Zjawiony, Mateusz Pawłowski, Robert Zdanowski. Na zdjęciu nie ma Jakuba Łacnego, który również był uczestnikiem meczu.