Srebrne Wiosła dla Olgi!

Kolejny już raz Olga Michałkiewicz, mieszkanka Bornego Sulinowa, reprezentantka  UKS Ateny potwierdziła swoja mistrzowską klasę.  Polski Związek Towarzystw Wioślarskich ponownie nagrodził zawodniczkę, tym razem Srebrnymi Wiosłami za osiągnięcia sportowe w roku 2012 r.
Rywalizację o Złote Wiosła dwójka wioślarska, w której skład wchodzi nasza zawodniczka, przegrała z rywalkami tylko jednym punktem.
Na to prestiżowe wyróżnienie  Olga Michałkiewicz pracowała przez cały rok 2012.

15- 19.08.2012 r.
W sierpniu  dwójka wioślarska została zakwalifikowana  do reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów w Plavdiv w Bułgarii. W Mistrzostwach startowało 27 państw. Nasze zawodniczki zajęły  7 miejsce.

13 – 15.07.2012 r.
I i II miejsce w Mistrzostwach Polski  Juniorów – na dystansie 2000 m

6.10.2012 r.
II miejsce na Długodystansowych Mistrzostwach Polski  juniorów – na dystansie 8000 m

23.09.2012 r.
I miejsce na mistrzostwach Polski juniorów w Sprincie

Oldze Michałkiewicz składamy serdeczne gratulacje i życzymy  wyłącznie najwyższych miejsc na podium!