Złoto i brąz dla SP Juchowo w Mistrzostwach Powiatu Szczecineckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 5 listopada 2019 roku w Szczecinku na hali „Ślusarnia”, rozegrano turniej o Mistrzostwo Powiatu Szczecineckiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

Zawody odbywały się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na starcie stanęło 6 drużyn dziewcząt i aż 11 drużyn chłopców ze szkół z terenu całego powiatu szczecineckiego.

Gminę Borne Sulinowo reprezentowały drużyny ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Juchowie. Znakomicie zaprezentowały się drużyny chłopców.

Pierwsza drużyna w składzie: Zając Dawid, Gościło Hubert, wygrała wszystkie mecze i zdobyła złoty medal.
Druga drużyna w składzie: Kuśmierczyk Michał, Sokołowski Ksawier zajęła 6 miejsce.
Dobrze zaprezentowały się również drużyny dziewcząt. Pierwsza drużyna w składzie: Łabecka Oliwia, Brzezińska Dominika zdobyła brązowy medal, natomiast druga drużyna w składzie: Bielska Weronika, Lewicka Kaja zajęła 6 miejsce.

Zwycięska drużyna chłopców SP Juchowo będzie reprezentowała nasz powiat na zawodach szczebla regionalnego.

Informację sporządził: Piotr Furmankiewicz-nauczyciel WF