Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej

W dniu 25 stycznia, w Hali Sportowej przy LO im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku, rozgrywane były Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach udział wzięły cztery zespoły – trzy ze Szczecinka: LO im. Ks. Elżbiety, ZS nr 6 im. St. Staszica, ZS nr 1 im. KEN oraz LO z Bornego Sulinowa. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00. Po kilkugodzinnych zmaganiach zwycięzcą zawodów został zespół gospodarzy, w którym występują uczniowie na co dzień będący zawodnikami UKS Basket Szczecinek.

Drużyna z LO Borne Sulinowo po bardzo dobrych meczach zajęła ostatecznie 3 miejsce i wywalczyła brązowe medale oraz otrzymała pamiątkowy dyplom. Najlepszym strzelcem w naszym zespole był Konrad Borowski.

Chłopcy reprezentujący naszą szkołę zapisują następną kartkę historii na niwie sportu młodego Liceum Ogólnokształcącego. Gratulacje dla naszej młodej drużyny za wolę walki i wylany pot na parkiecie!