Nagroda Starosty Powiatu Szczecineckiego dla Klubu „Taekwondo” i Szkoły Podstawowej w Bornem Sulinowie

W dniu 15 kwietnia 2011 r., na Sesji Rady Powiatu Szczecineckiego, klubom i szkołom, które uzyskały najlepsze wyniki w ramach imprez organizowanych przez Wojewódzki Szkolny  Związek Sportowy przyznano nagrody za osiągnięcia sportowe w 2010 r.

Kolejny już raz zaszczytny tytuł najlepszego klubu sportowego Powiatu Szczecineckiego  przypadł Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Taekwondo”. W ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży – „System sportu młodzieżowego” – zawodnicy  naszego klubu wywalczyli 182 pkt. Drugie miejsce zajęli członkowie Klubu Sportowego Walki ze Szczecinka – 76 pkt., trzecie miejsce przypadło Stowarzyszeniu Turystyczno – Sportowemu POMERANIA ze Szczecinka – 59,00 pkt.  Dzięki wysokiemu poziomowi klubów, Powiat Szczecinecki uplasował się na 3 miejscu w województwie zachodniopomorskim i na 74 miejscu w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Spośród szkół Powiatu Szczecineckiego, w ramach szkolnych imprez sportowych,  zaszczytne, pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego z Bornego Sulinowa.

Naszym utalentowanym zawodnikom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesów borneńskiej młodzieży składamy serdeczne gratulacje!!!

Informacja na stronie Starostwa Powiatowego w Szczecinku>>>

Print Friendly, PDF & Email